Ozonla daha bakımlı ve sağlıklı yaşayın

Çalışma saatleri : : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Ozon ile antioksidan etkisi

Günümüzde ozon tedavisi vücudumuzda iki güçlü potansiyeli olan “antioksidan” ve “antiinflamatuar” potansiyellerini kullanan ve tüm vücutta bir alarm reaksiyonuna neden olarak vücudu hastalıklar karşısında güçlendiren bir tedavi yöntemidir.

Dr. Figen Sayın Yıldıran, son yıllarda yapılan araştırmaların ozon tedavisinin pek çok yönden vücudunun kendi tedavi edici potansiyellerine katkısı olduğunu ortaya koyduğunu belirtti. Kana karıştırılan ozon/oksijen karışımı moleküller ve hücrelerle hızla reaksiyon girdiğini anlatan Dr. Figen Sayın Yıldıran, “Bu uygulama bazı reaksiyonlar başlamasını sağlar. Kan yolu ile yapılan bu tedavinin etkileri de oldukça hızlı olarak tedaviye katkı sağlamasıyla belirgin bir şekilde ortaya çıkar. Antioksidan enzim seviyeleri ozon tedavisine başladıktan yaklaşık 45 gün sonra artar. Bu şekilde bağışıklık sistemi de güçlenir” diye konuştu.

2 Yorum
 1. Cevapla
  Harun Demirbaş

  Beni sürekli ve dayanılmaz ağrılarımdan ozon tedavisi ile kurtaran Dr. Figen Sayın’na teşekkürlerimi sunuyorum. Figen Hanım’ın elinde sihirli bir değnek var sanki…Bu zamana kadar ağrılara boşuna katlanmışım. Ağrılarımdan kurtuldum .İyi’ki varsınız.Ayrıca ekibinize’de çok teşekkür ederim ilgi ve alakaları için .İş yerinizin temizliğide çok dikkat çekiyor,bunun içinde sizlere teşekkür ederim

  • Cevapla
   sarper

   İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir