Ozonla daha bakımlı ve sağlıklı yaşayın

Çalışma saatleri : : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

nezle-hasta-grip

Ozon ile gribe karşı dirençli olun

Ozon, günümüz koşullarında hastane ve kliniklerde kurallara uygun olarak uygulandığı zaman güvenli ve oldukça etkilidir. Ozon diğer birçok rahatsızlıkta olduğu gibi, havanın geçiş dönemlerinde salgın olarak ortaya çıkan grip ve ona bağlı olarak ortaya çıkan sekonder enfeksiyon hastalıklarında koruyucu çok güçlü olarak etki sağlayabilmektedir.

Dr. Figen Sayın Yıldıran, grip hastalığında ozonun etkisinin bağışıklık sistemini güçlendirmek ve hızlı bir şekilde rahatsızlığa karşı dirençli bir şekilde mücadele ederek, tedavi sürecini hızlandırdığını söyledi. Dr. Yıldıran, “Ozon tedavide başarı hastanın ve hastalığın durumuna bağlı olduğu gibi uygulanan yönteme, konsantrasyona ve sıklığına bağlıdır. Enfeksiyonlara karşı koruyucu amaçlı ozon tedavi kürleri influenza (grip)dan Hepatit B, Hepatit C, AIDS gibi ağır enfeksiyonlara kadar değişen bir yelpazede koruyucu amaçlı kullanılmaktadır” dedi.

Bir Yorum
  1. Cevapla
    Harun Demirbaş

    Beni sürekli ve dayanılmaz ağrılarımdan ozon tedavisi ile kurtaran Dr. Figen Sayın’na teşekkürlerimi sunuyorum. Figen Hanım’ın elinde sihirli bir değnek var sanki…Bu zamana kadar ağrılara boşuna katlanmışım. Ağrılarımdan kurtuldum .İyi’ki varsınız.Ayrıca ekibinize’de çok teşekkür ederim ilgi ve alakaları için .İş yerinizin temizliğide çok dikkat çekiyor,bunun içinde sizlere teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir